Název

MIkuláš, anděl a čert

"Mikuláš, Mikuláš, až večer přijde k nám..."
A přišel. Sice ne večer, ale ráno a do školy. A my čekali....a báli se, že přijde jen čert. Ale přišel Mikuláš s andělem i čertem.
Mikuláš četl ze stříbrné knihy jak jsme byli hodní a nezlobili, jak jsme se dobře učili a jak se chováme ve školních lavicích. Čert čekal s otevřeným pytlem koho si veme do pekla, ale nepochodil. Protože ve študlovské škole jsou samé snaživé děti.
Tak po nadělování dárečků jsme se s Mikulášem a jeho družinou rozloučili básničkami a písničkami a těšíme se na příští rok na další shledání u nás ve škole ;-)

Období

• 52 fotek
  • 0 se líbí

Nahlásit album

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat